Bissell, 140 yılı aşkın tecrübesiyle, ev temizliği konusunda uzmanlaşmış bir Amerikan markasıdır. Yüksek vakumlama gücüne sahip kablosuz süpürgeleri, halı ve koltuk yıkama makineleri, buharlı temizleyicileri ve diğer temizlik makinelerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yıkama ve silme özellikli elektrikli süpürge kategorisinde, dünyanın en çok satan markasıdır.

Evcil hayvanların ailenizin bir parçası olduğunu çok iyi biliyoruz. 1876 yılında geliştirdiğimiz ilk halı süpürgesinden, 140 yıl sonra tasarlanan devrim niteliğindeki CrossWave süpürme ve silme makinesine kadar, sürekli olarak evcil hayvanlardan ilham alan ürünlerle, tüm evler için yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktayız. Özel olarak geliştirilen temizlik makinesi serimiz sayesinde evcil hayvanlarınızın tüylerini, kokularını ve çamur izlerini kolayca ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz.

2011 yılında, Cathy Bissell’in liderliğinde, Bissell evcil hayvan ürünlerinin satışından gelen destekle, istismar edilen, ihmal edilen ve terk edilen evcil hayvanlara yardım eden ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Bissell Evcil Hayvan Vakfı’nı (Bissell Pet Foundation) kurduk.

Tüm evcil hayvanların mutlu olacakları bir ev bulmakta son derece kararlıyız. Amacımız, vakfın hayat kurtaran çalışmalarını desteklemek için, evcil hayvan ürünlerinin satışlarıyla yıllık 250.000 $ toplamak. Ayrıca Bissell kullanıcılarımıza, ihtiyaçlarına uygun temizlik makineleri sayesinde, evcil hayvanlarının arkadaşlığına daha fazla odaklanabileceklerini gösteriyoruz.

NEREDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ?

Bissell ürünlerine aşağıdaki mağazalardan ulaşabilirsiniz.