HAKKIMIZDA

2016 yılında kurulan şirket, küçük ev aletleri ve dayanıklı tüketim ürünlerinde dünya çapında birçok güçlü markanın exclusive ve non-exclusive olarak distribütörlüğünü yapmaya başladı.

Çeşitli ürün gruplarında dünyada pazar lideri olan Amerikan markası Bissell’in Türkiye’deki exclusive distribütörlüğünü alan şirket, halen Türkiye’ deki tek yetkili distribütör (Bissell Türkiye) olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün gamını, küçük ev aletleri markalarından Masterpro, Tristar ve Princess’ı da ekleyerek genişleten KALT A.Ş., küçük ev aletleri ve dayanıklı tüketim ürünlerinde pazardaki etki alanını oldukça büyüten KALT A.Ş., 2023 yılında United Colors of Benetton’ın ev kategorisindeki alt markası olan Home Benetton’un da Türkiye’deki exclusive distribütörlüğünü alarak sektördeki en büyük dağıtıcılardan biri haline gelmiştir.

KALT A.Ş., sektöründe benzersiz bir hizmet sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti odaklı satış ve servis politikası, kapıdan kapıya servis hizmeti ve 7/24 müşteri hizmeti sağlayarak 2023 yılında Bissell Global’den “Growing Partner Award”a layık görülmüştür.